Sposoby na nudę w łóżku

Nuda w łóżku spowodowana spadkiem namiętności zdarza się zwłaszcza w długich związkach. Jest to zjawisko całkowicie normalne, jednak są na nią pewne sposoby. Warto przełamać rutynę i monotonię, aby na nowo czerpać jak najwięcej radości z seksu, a nie stał się on dla nas jedynie obowiązkiem.

Realizowanie fantazji seksualnych

Aby skutecznie pozbyć się nudy w łóżku, warto rozpocząć, realizować swoje fantazje erotyczne. Każda osoba marzy o spełnieniu jakichś fantazji, mogą one dotyczyć różnych rzeczy. Doskonale rozbudzają one wyobraźnie i zwiększają podniecenie. Warto więc porozmawiać z drugą połówką o tym, co dokładnie chciałoby się zrealizować w sferze łóżkowej. Z pewnością znajdą się fantazje, które okażą się atrakcyjne również dla drugiej osoby. Ważne jest to, aby dbać o potrzeby partnera i rozmawiać o swoich upodobaniach. Fantazję pozwolą zmienić rutynę w coś ciekawego, odmiennego, nowego, dzięki czemu seks nabierze znowu pikanterii. Dobrze jest pozbyć się zahamowań i czerpać jak najwięcej z bliskości i pieszczot.

Seks w innych miejscach

Dobrym rozwiązaniem na wyeliminowanie nudy z łóżka, jest spróbowanie uprawiania seksu w innych miejscach. Nie muszą to być oczywiście miejsca publiczne. Na początku warto zrezygnować ze swojej sypialni, na rzecz kuchni czy łazienki. Kochać można się na blatach kuchennych czy na pralce w łazience. Możliwości jest wiele, ciekawym pomysłem jest także uprawianie seksu na dywanie przy kominku, który stworzy romantyczny klimat. Można także zdecydować się na weekendową wycieczkę, wynająć domek w lesie czy nad jeziorem. Seks w innym otoczeniu będzie doskonałym urozmaiceniem i na nowo wznieci on uczucia, pomiędzy dwojgiem ludzi

Nowe pozycje seksualne

Warto zrezygnować z tych samych pozycji łóżkowych i wprowadzić do życia intymnego nowe pozycje. Wszystko właściwie zależy od własnej kreatywności, sposobów na seks jest wiele. Pomocna może okazać się Kamasutra, która podpowie ciekawe rozwiązania, co do miłosnych pozycji. Dobrze jest także zadbać o grę erotyczną, gdyż jest ona niezwykle istotna.

Gadżety erotyczne

Zabawki erotyczne są doskonałym sposobem na przełamanie nudy w seksie. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów takich produktów, zarówno dla pań, jak i dla panów. To, co wybierzemy, zależy od naszych indywidualnych preferencji i upodobań, jeśli chodzi o seks. Dla par chcących zaszaleć dobrą opcją będą stroje, dzięki którym będzie można odegrać łóżkowe role. Kobieta może ubrać się w strój pielęgniarki, natomiast mężczyzna może wejść w rolę strażaka. Klasycznym gadżetem są wibratory, kajdanki czy pejcze. W sklepach erotycznych znaleźć można także cudownie pachnące olejki do masażu i żele intymne, które także urozmaicą seks. Ponadto, zdecydować się można na jadalną bieliznę czy smakowe prezerwatywy. W sprzedaży znajdują się także kulki gejszy do ćwiczenia mięśni Kegla czy elegancka i seksowna bielizna. Wybór jest ogromny, a każda para znajdzie coś dla siebie. Co ważne, nie trzeba wcale udawać się do sklepu erotycznego, gdyż wszystkie te produkty można zakupić dyskretnie również przez Internet.

Randka

Innym sposobem na wyzbycie się nudy w kontaktach intymnych, jest przypomnienie sobie swojej namiętności z początku związku. Dobrze jest więc udać się na zwykłą randkę jak kiedyś, czyli iść do kina czy restauracji, ubierając się do tego elegancko. Dobre wino i relaks sprzyja kontaktom intymnym. Jest to metoda na odzyskanie utraconej namiętności, oderwanie się od teraźniejszości i przypomnienie sobie pierwszych spotkań. Istotne jest to, aby traktować to wydarzenie jako odświętne

Leave a Reply